Privatumo politika

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, kitų susijusių teisės aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

Kas mes esame?

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://voda.lt
Nuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos vykdymo pažyma Nr. 443205
Banko sąskaitos numeris:
AB „Swedbank“ LT687300010091660922
Rimas Špakauskas
Kaštonų g. 8-34
Radviliškis LT-82152

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome?

Potencialiai asmeninės informacijos rinkimas apie jus

Voda.lt renka potencialiai asmeninę informaciją, tokią kaip internetinis protokolo (IP) adresas. Voda.lt nenaudoja IP adreso vartotojų identifikavimui ir šios informacijos niekam neperduoda bei niekam neatskleidžia.

Asmens identifikavimo informacijos rinkimas

Kai kurie mūsų internetinio puslapio voda.lt vartotojai tam tikrais atvejais turi būti identifikuojami. Renkamos informacijos apie asmenį kiekis priklauso nuo vartotojo veiksmų voda.lt internetiniame puslapyje:

  • Jeigu vartotojas palieka komentarą apie prekę ar įrašą, jam gali reikėti nurodyti vardą (slapyvardį) ir el. pašto adresą.
  • Jeigu vartotojas perka internetinėje parduotuvėje, renkama asmeninė informacija apie jo vardą, pavardę, bei prekės siuntimo adresą. Be šios informacijos sandoris tarp pirkėjo ir pardavėjo yra neįmanomas. Perkant internetinėje parduotuvėje taip pat renkama informacija apie el. pašto adresus, kuriais siunčiama informacija apie gautus, vykdomus ir įvykdytus užsakymus, parduotuvės išrašytos sąskaitos faktūros.

Slapukai (Cookies)

Kad svetainė tinkamai veiktų, į Jūsų įrenginį įrašome mažas duomenų rinkmenas, vadinamas slapukais. Tą patį daro dauguma interneto svetainių.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, IP adresą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o Jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Slapukai įrašomi tik jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus būtinuosius ir techninius slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti.

Naudojami slapukai:

mailchimp_landing_site – galioja 28 dienas – paskirtis – svetainės lankomumo, registracijų, unikalių apsilankymų informacijos rinkimas.

tk_ai – galioja iki naršymo sesijos pabaigos – paskirtis – statistikos rinkimas.

tk_lr – galioja 365 d. – paskirtis – statistikos rinkimas.

tk_or – galioja 5 metus – paskirtis – statistikos rinkimas.

tk_r3d – galioja 7 dienas – paskirtis – statistikos rinkimas.

wordpress_logged_in [hash] – galioja iki naršymos sesijos pabaigos – paskirtis – nustato kada jūs prisijungiate ir kas jūs esate.

wordpress_sec [hash] – galioja iki sesijos pabaigos – paskirtis – išsaugoti jūsų autentifikacijos detales, kurios ribotai naudojamos administratoriaus konsolės srityje (wp-admin).

wordpress_test_cookie – glaioja iki sesijos pabaigos – paskirtis – sistemos testas, šis sausainukas nerenka jokios asmeninės informacijos.

wp-settings-1 – galioja 365 dienas – paskirtis – naudojant duomenų bazės įrašų duomenis pateikti sąsają su tinklalapio išvaizda.

woocommerce_cart_[hash] – galioja 2 dienas – paskirtis – sekti pirkėjo prekių krepšelio pasikeitimus. Asmeninė informacija nėra renkama.

woocommerce_items_in_cart – galioja 2 dienas – paskirtis – sekti pirkėjo prekių krepšelio pasikeitimus. Asmeninė informacija nėra renkama.

wp_woocommerce_session_ – galioja iki sesijos pabaigos – paskirtis – priskirti unikalų kodą lankytojui, kuris reikalingas tam, kad būtų galima duomenų bazėje rasti pirkėjo atitinkamą prekių krepšelį. Asmeninė informacija nėra renkama.

Teisė susijusi su jūsų informacija

Jūs turite teisę į informaciją, kuri yra susijusi su jumis. Jūs turite teisę:

  • pareikalauti iš mūsų išrašo su turima apie jus informacija;
  • paprašyti atnaujinti, koreguoti ar papildyti pas mus saugomą jūsų asmeninę informaciją;
  • paprašyti ištrinti jūsų asmeninę informaciją iš mūsų duomenų bazės.
  • prieštarauti mūsų asmens duomenų tvarkymui ir / ar atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų asmeninę informaciją.

Dėl teisių tvarkymo, susijusių su jūsų asmenine informacija kreipkitės į mus per kontaktinę formą arba tiesiogiai pateikite užklausą dėl asmens duomenų tvarkymo.

Trečiųjų šalių nuorodos

Mūsų tinklalapyje gali būti nuorodų į kitus internetinius puslapius, kurių veikimui mes neturime jokios įtakos. Jeigu jūs paspaudžiate ant nuorodos, kuri veda į ne mūsų internetinį puslapį, turėtumėte paskaityti to (trečiosios šalies) internetinio puslapio privatumo politiką.

Renkama statistika

Voda.lt gali rinkti statistinę informaciją apie lankytojų elgesį, pvz. kiek kartų skaitytas straipsnis ar parsiųstas paveikslėlis ar kitas failas, kiek kartų aplankytas atskiras puslapis, t.p. perkamų produktų statistika.

Privatumo politikos galimi pakeitimai

Mažai tikėtina, tačiau galimi nežymūs privatumo politikos pakeitimai ateityje. Neregistruoti vartotojai šiuos pakeitimus galės perskaityti šiame puslapyje, o registruoti vartotojai apie galbūt būsimus ateityje privatumo politikos pakeitimus bus informuoti el. paštu.

Susisiekite

Prašome susisiekti su mumis bet kokiu Jus dominančiu klausimu per kontaktinę formą.